ارتباط با شهردار
 در آغازکلمه بود و کلمه نزد خدا بود وخدا کلمه بود.
درهمسایگی کویر رازآلود  شهری است که سطر، سطرزندگی مردمانش رابا گل نوشته اند، جغرافیای جهان برای مردمان این شهرروی گلبرگهای گل نقش بسته است . اینجا قمصر است پایتخت مقدّس ترین گل  دنیا . اینجا چه زیبا می توان طواف عشق را به روشنی باران ، با نغمه عاشقانه عندلیب  بر گرداگرد حریم گل دید بقدر گردش هفت آسمان و زمین . دنیا بی نام گل برای این شهر یک لفظ بی معنا از زندگی است ، به قول ظریفی :
زندگی برای این شهر یک ترانه قدیمی است که هر روز در دفترچه یادداشت کنار کلمه عشق مینویسند . اینجا ساعت زندگی بر روی نفس های گل تنظیم گشته ، همه جاگل را میبویند ،اما اینجا گل را میبوسند ،چون اسمش مقدس است ، نامش محمد است.، یاد سهراب بخیر:
" کارما نیست شناسایی رازگل سرخ ، کار ما شاید این است که درافسون گل سرخ شناور باشیم ."
گلاب ترجمان اشکهای گل  است ، یا نه ، حاصل جمع قطره های پاک دل  مردمان این شهراست که بی هیچ  منّتی تقدیمتان میگردد . 
بضاعتمان دستانی است که طعم عشق دارد و چشمهایی  که از چشمه های ملکوت  به حرمت گلاب  و خانه یار روشنتر ، که به یمن حضور سبزتان پیشکشتان میکنیم .
تا هم شما معطر شوید و هم ما زلال .
یادمان باشد اینجا قطعه ایست از باغ بهشت ، خاستگاه گلهای محمّدی . 
اینجا با نفسهای خدا گره خورده است . اینجا قمصر است ، شهر سلام و صلوات
.
مجتبی ولی پناه   شهردار قمصر
تابلو اعلانات


نماز عید سعید فطر
روز عید فطر

                                                                     ساعت 7 صبح  به صورت متحد و یکپارچه
                                                                                     در محل حسینیه شهدای  محله میان ده قمصر


اولین کنگره 87

به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر و فصل گل محمدي و گلابگيري، نخستين كنگره سراسري شعر گل سرخ در آييني پنجشنبه شب در قمصر كاشان برگزار شد.در اين آيين كه با حضور جمعي از شعراي نقاط مختلف كشور مسئولان منطقه، همچنين گردشگران و مسافران در محل جشنواره و فضايي معطر از عطر گل محمدي برگزار شد،جمعي از شاعراني كه آثار آنها در اين كنگره برگزيده شده بود، اشعار خود را با مضامين آزادسازي خرمشهر و گل سرخ قرائت كردند.دراين برنامه كه توسط سهيل محمودي شاعر و مجري صدا و سيمااجرا شد، علاوه بر شعر خواني عبدالجبار كاكايي و چند تن از شاعران شركت كننده از نقاط مختلف كشور، برنامه هاي طنز و موسيقي سنتي توسط چند گروه از هنرمندان از جمله كارگاه رشيد اجرا شد.

دبيركنگره سراسري شعر گل سرخ قمصر گفت: از تعداد حدود 230 اثر رسيده به دبيرخانه اين كنگره 10 اثر به عنوان اثر برتر انتخاب و قرائت شد.

جواد جهان آرايي در گفت و گو با ايرنا،اسامي چند تن از برگزيدگان اين كنگره را سيد محمد ابوترابي از قزوين برنده كمك هزينه حج عمره، نجمه ميناييان از بروجرد، رضا نيكوكار از رشت، محمدتقي عزيزيان از لرستان و سجاد آقايي از كاشان برنده كمك هزينه عتبات ذكر كرد.

وي همچمين گفت: حسين باغشيخي از كاشان، علي اكبر شرفي از اراك، محمد جنتي از ورامين، فريبا قيومي زاده از ابركوه يزد و سيد مهدي ميرآقايي از ورامين برنده كمك هزينه سفر به مشهد مقدس شدند.


قمصر قطعه ای از باغ بهشت
    آدرس شهرداری قمصر :
قمصر-خیابان شهید بهشتی-ساختمان شهرداری قمصر
    تلفن تماس :
   55642424  و55642345-031
نمابر :
     55642334-031
     Info@Qamsar.ir    

این سایت توسط گروه نرم افزاری بعد چهارم طراحی و کد نویسی شده است و کلیه حقوق این سایت برای شهرداری قمصر محفوظ است :: www.Bamgah.com